Księgowy (2016)

 

VOD

 

OGLĄDAJ TUTAJ

 

„Księgowy” to film akcji z 2016 roku w reżyserii Gavin O’Connor, w którym główną rolę gra Ben Affleck. Film opowiada historię Christiana Wolffa, specjalisty od liczenia pieniędzy dla przestępczych organizacji, który zostaje zatrudniony przez jedną z największych firm technologicznych w celu rozwiązania problemów finansowych.

Film rozpoczyna się od retrospekcji, w której widzimy Christiana jako dziecko z autyzmem, który uczy się radzić sobie z trudnościami dzięki swoim zdolnościom matematycznym. Z biegiem czasu, jego umiejętności stają się coraz bardziej zaawansowane i pozwalają mu na pracę jako księgowy dla przestępczych organizacji.

Jednak kiedy Christian zostaje zatrudniony przez firmę technologiczną, jego przeszłość zaczyna się odsłaniać. Jego pracodawcy nie wiedzą, kim jest naprawdę, a on sam musi walczyć z agentami rządowymi, którzy go śledzą.

Ben Affleck jest świetny w roli Christiana Wolffa, prezentując jego trudne położenie, jego walkę z autyzmem oraz jego zdolności do radzenia sobie z trudnościami. Jego postać jest skomplikowana i tajemnicza, a Affleck doskonale odwzorowuje te cechy.

Anna Kendrick również zostawia pozytywne wrażenie swoją rolą jako asystentki Wolffa, która jest zarówno inteligentna jak i zabawna. J.K. Simmons, John Lithgow oraz Cynthia Addai-Robinson również zostawiają pozytywne wrażenie swoimi rolami.

Film jest pełen napięcia, akcji i zwrotów akcji, a także przynosi ważne przesłanie o ludziach, którzy mają trudności w komunikacji i próbują odnaleźć swoje miejsce w świecie. Scenariusz jest dobrze napisany, a reżyseria jest bardzo dobra. Filmy akcji, zwłaszcza te z elementami thrillera są trudne do wykonania, jednak „The Accountant” zdaje się to robić z łatwością.

Film jest również pięknie zrealizowany, z świetnymi ujęciami i doskonałą muzyką, która dodaje jeszcze więcej napięcia do już i tak emocjonującej historii.

Warto również zwrócić uwagę na motyw autyzmu w filmie, jest on przedstawiony w sposób, który jest rzadko spotykany w Hollywood. Pokazuje on, że ludzie z autyzmem są również zdolni do osiągnięcia wielkich rzeczy i mogą być bardzo skuteczni w tym, co robią, tak jak Christian Wolff.

Ogólnie rzecz biorąc, „The Accountant” to świetny film akcji z doskonałą obsadą i ciekawą historią. Jest to film, który z pewnością zostanie zapamiętany przez widzów i zasługuje na uwagę. Jeśli lubisz filmy akcji z elementami thrillera, to jest to pozycja obowiązkowa dla Ciebie.

„Księgowy” to film akcji z 2016 roku, który opowiada historię Christiana Wolffa, specjalisty od liczenia pieniędzy dla przestępczych organizacji.
Film rozpoczyna się od retrospekcji, w której widzimy Christiana jako dziecko z autyzmem, który uczy się radzić sobie z trudnościami dzięki swoim zdolnościom matematycznym.

Kiedy Christian zostaje zatrudniony przez jedną z największych firm technologicznych w celu rozwiązania problemów finansowych, jego przeszłość zaczyna się odsłaniać.
Jego pracodawcy nie wiedzą, kim jest naprawdę, a on sam musi walczyć z agentami rządowymi, którzy go śledzą.
Christian zostaje zmuszony do walki z czasem, aby rozwiązać zagadkę przed zakończeniem swojej misji, jednocześnie próbując uciec przed agentami rządowymi, którzy chcą go złapać.

W międzyczasie, Christian poznaje kobietę, Dana Cummings (Anna Kendrick) pracująca dla firmy, która go zatrudniła i która pomaga mu rozwiązać tajemnicę.
Christian odkrywa, że firma, dla której pracuje, jest zamieszana w poważne nielegalne działanie i musi podjąć trudne decyzje, aby rozwiązać problem.
Christian musi również zmierzyć się ze swoim autyzmem, który jest często przeszkodą w jego życiu i pracy.
Film kończy się zaskakującym twistem, który zmienia całe zrozumienie historii.
„Księgowy” to film pełen napięcia, akcji i zwrotów akcji, który zmusza widza do trzymania kciuków za Christiana Wolffa, podczas jego walki o przetrwanie i rozwiązanie tajemnic.

„Księgowy” to film akcji z 2016 roku, który oferuje ciekawą historię i intrygującą postać głównego bohatera, Christiana Wolffa.
Ben Affleck jest świetny w roli Christiana Wolffa, prezentując jego trudne położenie, jego walkę z autyzmem oraz jego zdolności do radzenia sobie z trudnościami.
Film jest pełen napięcia i zwrotów akcji, co pozwala widzowi na trzymanie kciuków za Christiana Wolffa podczas jego walki o przetrwanie i rozwiązanie tajemnic.

Scenariusz jest dobrze napisany i reżyseria jest bardzo dobra, co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału historii i postaci.
Anna Kendrick również zostawia pozytywne wrażenie swoją rolą jako asystentki Wolffa, która jest zarówno inteligentna jak i zabawna.
Film jest pięknie zrealizowany, z świetnymi ujęciami i doskonałą muzyką, która dodaje jeszcze więcej napięcia do już i tak emocjonującej historii.
„Księgowy” pokazuje, jak ludzie z autyzmem są również zdolni do osiągnięcia wielkich rzeczy i mogą być bardzo skuteczni w tym, co robią.

Film jest również pełen intrygujących postaci pobocznych, które zwiększają złożoność historii.
Film jest dobry dla tych, którzy lubią filmy akcji z elementami thrillera, a także dla tych, którzy interesują się tematem autyzmu.
„The Accountant” to film, który z pewnością zostanie zapamiętany przez widzów i zasługuje na uwagę. Jeśli lubisz filmy akcji z elementami thrillera, to jest to pozycja obowiązkowa dla Ciebie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.