Ciemniejsza strona Greya (2017)

 

VOD

 

OGLĄDAJ TUTAJ

 

„Ciemniejsza strona Greya” (2017) to ekranizacja bestsellerowej powieści E.L. James zatytułowanej „C Fifty Shades of Grey”. Film w reżyserii Jamesa Foleya opowiada historię młodej i nieśmiałej dziennikarki Anastasii Steele (Dakota Johnson), która poznaje tajemniczego i bogatego biznesmena Christiana Greya (Jamie Dornan). Ich związek oparty jest na dominacji i uległości, a oboje muszą zmierzyć się z trudnymi emocjami i sekretami przeszłości.

Film jest pełen erotycznych scen, które przyciągają uwagę widzów, ale jednocześnie słabo oddają emocjonalną głębię postaci i ich relacji. Dakota Johnson i Jamie Dornan są przyzwoicie obsadzeni w swoich rolach, jednak brakuje im chemii między nimi.

Scenariusz jest dość przewidywalny i nie oferuje nic nowego w temacie dominacji i uległości, który został już wielokrotnie poruszany w filmach erotycznych. Reżyseria Jamesa Foleya jest przeciętna i nie próbuje uczynić filmu czymś więcej niż tylko adaptacją powieści.

Ogólnie rzecz biorąc, „Ciemniejsza strona Greya” (2017) jest przeciętnym i niezbyt porywającym filmem erotycznym, który nie oferuje nic nowego ani interesującego. Nie jest to film, który zapadnie w pamięci widzów na długo.

Ciemniejsza strona Greya to film, który z pewnością przyciągnie uwagę widzów zainteresowanych erotyzmem, romantyzmem oraz dramatami. Film jest adaptacją powieści E.L. James o tym samym tytule i jest kontynuacją pierwszej części, Zmierzchu.

Historia skupia się na Anastasii Steele i Christianie Greyu, którzy po tym jak poznali swoje potrzeby i zainteresowania w poprzedniej części, teraz starają się je pogodzić z rzeczywistością. Oczywiście nie jest to takie proste i bohaterowie muszą zmierzyć się z wieloma problemami związanymi z ich relacją.

Jednym z największych atutów filmu jest jego erotyczna atmosfera, która jest podkreślona przez dobrze dobraną muzykę oraz piękne krajobrazy. Aktorstwo również jest na wysokim poziomie, szczególnie Dakota Johnson, która w roli Anastasii Steele sprawia wrażenie bardzo naturalnej i przekonującej.

Innym plusem jest to, że film skupia się na relacji między bohaterami oraz ich rozwoju, a nie tylko na ich seksualnych przygodach. Widzowie mogą zobaczyć jak bohaterowie próbują odnaleźć się w swoich uczuciach i jakie trudności napotykają na swojej drodze.

Mimo że Ciemniejsza strona Greya nie jest artystycznym dziełem, to jednak jest to dobra rozrywka dla tych, którzy lubią filmy z erotycznym motywem oraz dramaty miłosne.

Film jest adaptacją bestsellerowej powieści E.L. James, co oznacza, że ​​widzowie mogą spodziewać się interesującej historii i znajomych bohaterów.
Erotyczna atmosfera filmu jest podkreślona przez dobrze dobraną muzykę i piękne krajobrazy, co pozwala na lepsze zanurzenie się w historii.

Aktorstwo jest na wysokim poziomie, szczególnie Dakota Johnson jako Anastasia Steele, która sprawia wrażenie bardzo naturalnej i przekonującej.
Film skupia się na rozwoju relacji między bohaterami, a nie tylko na ich seksualnych przygodach, co pozwala na lepsze zrozumienie ich motywacji i problemów.

Przedstawia interesujące rozterki i trudności, z jakimi bohaterowie muszą się zmierzyć w swoim związku.
Porusza tematy takie jak komunikacja, zaufanie, uczuciowe potrzeby oraz kompromis.

Posiada dobrze napisane dialogi, które pozwalają na lepsze zrozumienie postaci i ich relacji.
Jest to dobra rozrywka dla tych, którzy lubią filmy z erotycznym motywem oraz dramaty miłosne.

Posiada dobrze skonstruowany scenariusz, który pozwala na trzymanie widza w napięciu i zaintrygowanie.
Reżyseria jest na wysokim poziomie, co pozwala na lepsze przedstawienie historii i emocji bohaterów.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.